×
Wyszukaj w serwisie
×

Zakończenie projektu „FunEnglish w bibliotece”

Projekt „FunEnglish w bibliotece", który gościł w Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Lewinie Brzeskim od pięciu lat, dobiegł końca. Z tej okazji na początku czerwca uczestnicy interaktywnego kursu języka angielskiego spotkali się w kąciku dla dzieci z pewnym sympatycznym misiem, który za sprawą Michaela Bonda ożył prawie 60 lat temu na kartach znanej i lubianej powieści dla dzieci.

Po rozgrzewce „bez butów" dzieci ozdobiły walizkę Misia Paddingtona, bo o nim właśnie mowa, etykietkami z najważniejszymi informacjami o sympatycznym bohaterze. Okazało się, że bogato zdobiona etykietami walizka, kryła równie bogatą zawartość, w tym słoiczki z brytyjską marmoladą pomarańczową, którą  Paddington uwielbia zlizywać ze swych lepkich łapek. Po zabawie w lepkie łapki właśnie dzieci miały okazję spróbować prawdziwej niedźwiedziej delicji, lecz z powodu gorzkiej nutki, zapewne nie szybko stanie się ona ich przysmakiem. Żywimy jednak nadzieję, że wręczone dzieciom nagrody i pamiątki sprawiły im radość i będą przywoływały słodkie wspomnienia z czasu spędzonego w bibliotece na nauce języka angielskiego.

Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Lewinie Brzeskim bierze udział w projekcie "FunEnglish w bibliotece", dzięki któremu dzieci w wieku 6 - 12 lat mogą BEZPŁATNIE uczyć się angielskiego.

"FunEnglish w bibliotece" to kurs komputerowy, który mądrze łączy naukę języka obcego z zabawą. Fotolekcje, ćwiczenia, gry edukacyjne, setki filmików i piosenek opracowane przez ekspertów, to sprawdzony sposób, dzięki któremu dziecko bez stresu i skutecznie uczy się angielskiego.

Program realizowany jest wspólnie przez FunEnglish.pl oraz Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

 

 

Więcej zdjęć na stronie www.biblioteka-lewinbrzeski.pl