×
Wyszukaj w serwisie
×

Primus in agendo - laureaci nagrodzeni

W dniu 10 lipca 2017 roku w gabinecie Burmistrza Lewina Brzeskiego miało miejsce bardzo miłe spotkanie.

W czerwcu tego roku Świetlica Terapeutyczna i Stowarzyszenie Przyjaciół i Osób Niepełnosprawnych otrzymali  z rąk Pani Minister Elżbiety Rafalskiej odznaczenie Primus in Agendo.

Tak prestiżowe wyróżnienie zostało zauważone i docenione przez władze samorządowe Gminy Lewin Brzeski oraz Posła Ziemi Opolskiej.

W przedmiotowym spotkaniu uczestniczył Poseł na Sejm Tomasz Kostuś, Burmistrz Lewina Brzeskiego Artur  Kotara , Dyrektor Świetlicy Terapeutycznej Renata Pietruńko oraz Prezes SPiON Robert Laszuk.

Podczas spotkania wyróżnieni odznaczeniem Primus in Agendo otrzymali z rąk Burmistrza Artura  Kotary  i Posła Tomasza Kostusia listy gratulacyjne oraz pamiątkowe statuetki.

Wieloletnia kompetentna i fachowa praca na rzecz mieszkańców naszej gminy to powód do osobistej satysfakcji dla pracowników i kierownictwa zarówno placówki wsparcia dziennego jak i instytucji sektora NGO ale to także powód do dumy dla każdego włodarza.

Taka działalność  to także wizytówka naszego województwa, a gratulacje i słowa uznania z ust Posła Tomasza Kostusia to dodatkowa motywacja do jeszcze lepszego działania na rzecz drugiego człowieka.

Raz jeszcze gratulujemy wyróżnionym, życzymy dużo sił i niegasnącej satysfakcji z realizowanej pracy i pamiętajmy, że to co budzi uśmiech na twarzy drugiego człowieka to dobroć i bezinteresowna pomoc.