×
Wyszukaj w serwisie
×

Dni Lewina 2017 już za nami

W ostatni i weekend 22-23 lipca 2017r. Lewin Brzeski obchodził swoje wielkie święto. Na błoniach przy Nysie Kłodzkiej w Lewinie Brzeskim odbywały się koncerty z okazji Dni Lewina Brzeskiego. Głównym organizatorem wydarzenia był Miejsko-Gminny Dom Kultury w Lewinie Brzeskim.

W pierwszy dzień imprezy tj. w sobotę 22 lipca czerwca świętowanie dnia miasta rozpoczęło się występem Leszka Wiklaka z zespołem.

Po południu na lewińskie scenie rozbrzmiewały ostrzejsze rytmy. O godzinie 16:30 rozpoczął się koncert zespołu "Guitar Force" Rock. Następnie wystąpił zespół Horyzont.  Prawdziwa popularnością cieszył się koncert zespołu "Cztery Szmery", który prezentował utwory zespołu AC/DC.

Po koncercie rozpoczęła się zabawa z Dj Radia Park. Zabawa była przednia a tańcom nie było końca do późnych godzin nocnych.

 

 

Drugi dzień imprezy wypełniony był wieloma atrakcjami.  Niedzielny (23 lipca) cykl koncertowy rozpoczął się w rytmach disco polo, koncertem zespołu „Fox”.

Po koncercie, o godzinie 16, na scenie Burmistrz Lewina Brzeskiego Artur  Kotara  przywitał wszystkich mieszkańców, a w szczególności gości specjalnych – delegację węgierską, która przybyła do Lewina Brzeskiego na obchody 20-lecia współpracy polsko-węgierskiej.

Zaraz po tym w kolorowych, bajecznych strojach ludowych zaprezentował się zespół taneczno-muzyczny Młody Śląsk, prezentujący tańce ludowe i narodowe przy polskiej muzyce. Następnie na scenie zaprezentował się kobiecy zespół taneczny z Węgier, przedstawiając swoje tańce narodowe.

O godzinie 18 odbył się występ śląskiego zespołu TYROL. Prezentował on dla uczestników imprezy znane polskie przyśpiewki. Publiczność błyskawicznie włączyła się do zabawy i wspólnego śpiewania.

Wieczorną atrakcją był koncert zespołu "Dance Projekt", który bawił publiczność w rytmach disco polo.

Podsumowaniem imprezy był koncert zespołu LESIOKI.

 

 

W trakcie trwania imprezy uczestnicy mieli możliwość skorzystania ze stoisk gastronomicznych i handlowych, 

I tak kolejne Dni Lewina 2017 już za nami. Mimo, iż dni szybko mijają, to warto czekać cały rok na taką imprezę jak ta.

Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym mieszkańcom naszej gminy, jak również wszystkim gościom, którzy uczestniczyli z nami w zabawie.

 

Dziękujemy firmie GAZ-SYSTEM S.A. - sponsorowi strategicznemu Dni Lewina 2017 - http://www.gaz-system.pl/nasze-inwestycje/krajowy-system-przesylowy/zdzieszowice-wroclaw/