×
Wyszukaj w serwisie
×

Zebranie Wiejskie w Przeczy 21.09.2017r.


W dniu 21.09.2017r. w miejscowości  Przecza odbyło się zebranie wiejskie. W zebraniu uczestniczył Burmistrz Lewina Brzeskiego Artur  Kotara . Poruszona została kwestia rozdysponowania funduszu sołeckiego na rok 2018. Burmistrz zabrał głos w sprawie planowanych inwestycji na terenie wspomnianej miejscowości. W trakcie spotkania, omówione zostały bieżące sprawy gminy, jak również złożono podziękowania Pani Joannie Dziasek oraz Pani Monice Kasiubie za założenie ,,Stowarzyszenia Szerokie Horyzonty” w Przeczy i realizację projektów grantowych pn.: ,,Zielona siłownia” oraz   ,,Warsztaty Bożonarodzeniowe i Wielkanocne”.

Sołtys Stanisław Piszczek i Rada Sołecka złożyli podziękowania Burmistrzowi Arturowi  Kotarze za wsparcie finansowe i udostępnienie gminnego terenu pod ,, Zieloną siłownię”. Sołtys zwrócił uwagę na znaczący  udział Burmistrza w powstaniu wiaty przeznaczonej na wewnętrzny plac zabaw w Przedszkolu Publicznym w Przeczy. 

W trakcie zebrania Sołtys podkreślił duże zaangażowanie i wkład pracy mieszkańców Przeczy w wykonanie korony dożynkowej za co złożył wszystkim gorące podziękowania.