×
Wyszukaj w serwisie
×

V edycja Lewin Biega już za nami

Piąta edycja lewińskich biegów pod nazwą „Lewin Biega”, która odbyła się dnia 22 października 2017 roku, była pod kilkoma względami wyjątkowa. Po pierwsze pobiliśmy rekord uczestników – do udziału w biegu głównym  zapisało się 340 zawodników, uczestniczyło 240.

Po drugie lewińskie biegi przybrały charakter międzynarodowy. Zawsze uczestniczyli w nich zawodnicy z sąsiednich województw, jednak tym razem na biegach gościliśmy zawodników z Węgier. Współpraca z węgierską gminą Szegvar, której 20-lecie obchodziliśmy w minione wakacje, zmienia nieco swoją formę, gdyż obejmuje różne grupy osób dorosłych – wędkarzy, koła gospodyń wiejskich a także sportowców.

Po trzecie, po raz pierwszy mieliśmy bardzo deszczową pogodę,  co jednak nie miało większego wpływu na przebieg zawodów. Zarówno najmłodsi zawodnicy jak i starsi ich koledzy fantastycznie biegali nie zwracając większej uwagi na padający deszcz.

Jak zawsze dopisali sponsorzy, dzięki którym zwycięzcy poza medalami otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe i finansowe. Wszystkim im bardzo serdecznie dziękujemy.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.