×
Wyszukaj w serwisie
×

ARTYSTYCZNE FERIE ZE ŚWIETLICĄ 2018


Jak co roku Świetlica Terapeutyczna w Lewinie Brzeskim przygotowuje zajęcia feryjne dla dzieci w wieku szkolnym i młodzieży z terenu miasta i gminy Lewin Brzeski. Organizujemy dwa tygodniowe turnusy: od 15 do 19 stycznia 2018r. i od 22 do 26 stycznia 2018r. Dziecko może uczestniczyć tylko w jednym tygodniowym turnusie. Łącznie z ferii zimowych w Świetlicy skorzysta osiemdziesiąt osób (dzieci i młodzież).

Tegoroczne zajęcia feryjne organizowane są pod hasłem „Artystyczne ferie ze świetlicą 2018”. Dla dzieci zorganizujemy dwie wycieczki edukacyjo-rekreacyjne. Czwartek spędzimy kulturalnie, jedziemy do Teatru do Wrocławia na przedstawienie i spotkanie z aktorami. Piątek to dzień aktywny, ponieważ wybieramy się na pływalnię do Strzelina. To tylko część atrakcji, które czekają na dzieci w czasie ferii w świetlicy, będzie także m. in. zabawa karnawałowa, warsztaty rękodzieła, zajęcia sportowe na sali sportowej.

Zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra Świetlicy Terapeutycznej w Lewinie Brzeskim. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci.

 

Koszt ponoszony przez rodziców to 50 zł. Pozostałe wydatki są finansowane przez Gminę Lewin Brzeski.

 

ZAPISY DZIECI: od 18 grudnia 2017r., w godz. od 9.00 do 18.00, od poniedziałku do piątku, do wyczerpania miejsc, osobiście lub telefonicznie na numer stacjonarny tel. 77 4 128 972. Telefon będziemy odbierać po zapisach osobistych.

 

 

Serdecznie zapraszam.

Renata Pietruńko, dyrektor świetlicy