×
Wyszukaj w serwisie
×

„JUŻ NIEDŁUGO ŚWIETA”

Jak co roku w sali widowiskowej Domu Kultury przedszkolaki z Przedszkola Publicznego nr 2 w Lewinie Brzeskim wystąpiły w świątecznym spektaklu pt. „Już niedługo święta”.

Przygotowane pod okiem nauczycieli  świąteczne przedstawienie było wyjątkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale. Całości na scenie dopełniała piękna dekoracja i oświetlona szopka bożonarodzeniowa. Wszyscy z przejęciem oglądali  występy przedszkolaków. Mali artyści z dużym zaangażowaniem odtwarzali swoje role i wspaniale prezentowali się na scenie. Wieczór przyniósł wszystkim wiele radości i wzruszeń. Dzień wcześniej przedstawienie obejrzeli również uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Lewinie Brzeskim, którym bardzo podobały się występy przedszkolaków.                          

                      Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały za wspaniałe występy, nauczycielom i pracownikom przedszkola podziękowania za ciężką pracę i zaangażowanie. Dziękujemy rodzicom oraz Dyrektorowi i pracownikom Domu Kultury za pomoc w przygotowaniu przedstawienia.
 

A WSZYSTKIM MIESZKAŃCOM LEWINA BRZESKIEGO
ŻYCZYMY ZDROWYCH I POGODNYCH ŚWIĄT
ORAZ SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2018
      Dyrektor, Pracownicy i Dzieci z Przedszkola Publicznego nr 2 w Lewinie Brzeskim