×
Wyszukaj w serwisie
×

WIGILIA W ŚWIETLICY TERAPEUTYCZNEJ

       21 grudnia 2017 roku (czwartek) w Świetlicy Terapeutycznej w Lewinie Brzeskim odbyła się uroczysta Wigilia dla dzieci, pracowników oraz zaproszonych gości.

       Przy wspólnym stole zasiedli z nami, jak co roku: Burmistrz Lewina Brzeskiego Pan Artur  Kotara , Zastępca Burmistrza Pan Dariusz Struski, Sekretarz Gminy Pani Barbara Chyża, Skarbnik Gminy Pani Urszula Smolińska, Przewodniczący Rady Miejskiej Pan Waldemar Włodek oraz Ksiądz Tomasz Backer.

       Rozpoczęliśmy bożonarodzeniowym występem, podczas którego dzieci w kilku najważniejszych scenkach, opowiedziały nam historię narodzenia Jezusa. Nie zabrakło też radosnego kolędowania w wykonaniu najmłodszych. W Świetlicy rosną nam prawdziwi aktorzy. Część artystyczną przygotowała i poprowadziła niezastąpiona Pani Ela Kosińska, za co serdecznie dziękujemy.

       Następnie przyszedł czas na wspólną modlitwę, życzenia od gości i Pani Dyrektor Renaty Pietruńko oraz łamanie się opłatkiem.

       Po części oficjalnej, zasiedliśmy do stołu, na którym znalazły się tradycyjne wigilijne potrawy, takie jak barszcz z uszkami, pierogi, krokiety, śledzie, sałatki oraz ciasta.

       Święta w Świetlicy już za nami. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Bronisława Nazarko