×
Wyszukaj w serwisie
×

,,Szkolna Rodzinka ze Skorogoszczy” na Herodach

               

 

                Po kilkuletniej przerwie Szkoła Podstawowa ze Skorogoszczy ponownie zagościła na deskach MDK w Lewinie Brzeskim,  podczas tegorocznego Przeglądu Zespołów Kolędniczych ,,Herody 2018”.

                Okazało się, że skrzyknąć  grupę wcale nie było aż tak trudno. Tworzyli ją nie tylko uczniowie naszej szkoły, ale także nauczyciele-z Panią Dyrektor Renatą Pawlus na czele. Nasze grono zasiliła także nasza polonistka Pani Katarzyna Zemełko oraz Babcia jednej z występujących uczennic- Pani  Alicja Wojtasik. Przygotowania rozpoczęto już jesienią, by 5 lutego móc zaprezentować efekt naszej pracy podczas występu.

                Dla wszystkich była to wyjątkowa niedziela, bo choć z lekkim stresem, to jednak przyniosła młodym aktorom mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Najwięcej radości miała chyba jednak nasza młoda aktorka Adrianna Wojtasik, która wcieliła się w rolę Śmierci-  i została dostrzeżona przez Jury otrzymując  wyróżnienie. Wszyscy gratulujemy i cieszymy się z Jej sukcesu.

                Jedno jest pewne- tegoroczne Herody przyniosły nam nie tylko nowe doświadczenie, ale na pewno przyczyniły się do integracji wśród naszej szkolno- skorogoskiej rodzinki. A to z pewnością- bezcenne.

                                                                                  Anna Nazimek