×
Wyszukaj w serwisie
×

Podsumowanie działalności upowszechnieniowo-wdrożeniowej za 2017rok

 

     W dniu 1 marca 2018roku w Opolskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Łosiowie odbyło się szkolenie specjalistyczne połączone z podsumowaniem działalności upowszechnieniowo-wdrożeniowej za rok 2017. Tradycją spotkania jest wyróżnienie przez wójtów i burmistrzów rolników z terenu Powiatu Brzeskiego.

     W tym roku podczas spotkania Burmistrz Lewina Brzeskiego Pan Artur Kotara wyróżnił gospodarstwa rolne prowadzone pokoleniowo. Podziękowania za wkład wniesiony w rozwój produkcji rolnej oraz przekazanie tradycji rolniczych młodszym pokoleniom otrzymali państwo Urszula i Leszek Fornal oraz Państwo Sylwia i Grzegorz Fornal – prowadzący gospodarstwo w Kantorowicach, Państwo Renata i Edward Chruszczewscy wraz z synem  Panem Mateuszem Chruszczewskim – prowadzący gospodarstwo  w Łosiowie, Państwo Bernarda i Ryszard Boczar wraz z synem Panem Łukaszem Boczar -  prowadzący gospodarstwo w Buszycach.

     Burmistrz Lewina Brzeskiego skierował do obecnych na spotkaniu rolników  wyrazy uznania za wkład wniesiony w rozwój produkcji rolnej oraz podkreślił ważny charakter ich pracy, jednocześnie życząc wszystkim dalszych sukcesów i owocnych plonów.