×
Wyszukaj w serwisie
×

Wyjątkowy Dzień Kobiet w PSP w Lewinie Brzeskim

   

     Dzień Kobiet jest obecnie oficjalnym świętem w wielu krajach na całym świecie. 8 marca mężczyźni wręczają znajomym kobietom – matkom, żonom, partnerkom i koleżankom kwiaty oraz drobne podarunki.

     A jak obchodziliśmy to święto w naszej szkole? Jak zawsze – wyjątkowo! Niemal w całym Pałacu rozbrzmiewała muzyka; dźwięk skrzypiec i gitary.

     Już od rana Pan Dyrektor Zdzisław Biernacki składał Paniom życzenia, wręczając kwiaty oraz słodkie upominki. Trzeba przyznać, że kobiet w naszym gronie pod dostatkiem, więc było to nie lada wyzwanie…

     Męska część Samorządu Uczniowskiego PSP im. Mikołaja Kopernika również przygotowała niespodziankę dla naszych uroczych Pań. Był to miły gest ze strony chłopców i mężczyzn dla wszystkich kobiet: nauczycielek, pracownic oraz koleżanek. Tego dnia nie zabrakło pięknych życzeń, słodkich upominków oraz wiosennych kwiatów, a świąteczną atmosferę podkreślała  muzyka. Wyjątkowy wokalno-instrumentalny występ Kacpra Garncarza ucznia klasy IIa oraz Tomasza Mikruta ucznia klasy IIIb oczarował wszystkie kobiety. Warto wspomnieć, że żeńska część społeczności szkoły była pod ogromnym wrażeniem muzycznej niespodzianki i nie szczędziła słów zachwytu. Muzyczny band o nazwie TRiO wykonał pełne radości i muzycznych improwizacji covery Eda Sheerana, zespołu Feel oraz zaprezentował swój autorski utwór pt. „Love is drug”. Wszystkim podobał się występ utalentowanych gimnazjalistów, a w niejednym oku pojawiły się łzy wzruszenia.

     Tu należy również wspomnieć o urokliwej gazetce z galerii świetlicowej przygotowanej przez panią Monikę Małotę oraz obrazie Darii Kraczkowskiej, uczennicy klasy IIb, które dodatkowo wzbogaciły  kolorem i wymowną treścią ten dzień.

     Serdecznie dziękujemy za mile spędzony czas, życzenia, słodkości i kwiaty. Dzięki Wam drodzy Panowie, każda kobieta mogła poczuć się wyjątkową.

 

Zdjęcia: Karolina Budzeń, uczennica klasy IIIb

 

                                                                                              Ewa Tabian-Kania