×
Wyszukaj w serwisie
×

WAKACJE ZE ŚWIETLICĄ ZA JEDEN UŚMIECH 2018Jak co roku Świetlica Terapeutyczna w Lewinie Brzeskim przygotowuje zajęcia wakacyjne dla dzieci w wieku szkolnym i młodzieży z terenu całej gminy (tzn. obwodów szkolnych Lewin Brzeski, Łosiów i Skorogoszcz). Organizujemy trzy tygodniowe turnusy: od 25 do 29 czerwca  2018r., od 02 do 06 lipca 2018r. oraz 09 do 13 lipca 2018r. Dziecko może uczestniczyć tylko w jednym tygodniowym turnusie. Łącznie z wakacji w Świetlicy skorzysta sto dwadzieścia osób (dzieci i młodzież).

Tegoroczne zajęcia wakacyjne organizowane są pod hasłem „Wakacje ze Świetlicą za Jeden Uśmiech”, dlatego obowiązkowo wymagamy od dzieci dobrego humoru i oczywiście UŚMIECHU! Organizujemy dwie wycieczki edukacyjno-krajoznawcze. Na pierwszej wycieczce zwiedzamy pałac Jedlinka oraz będziemy uczestniczyć w warsztatach „Porcelanowa przygoda”, następnie pójdziemy szlakiem turystycznym zwiedzać przepiękną zdrojową okolicę. Na drugi wyjazd pojedziemy do Nadleśnictwa Opole na zajęcia przyrodnicze w fantastycznej sali multimedialnej oraz pojedziemy na wycieczkę do lasu, czaka nas też ognisko.

To tylko część atrakcji, które czekają na dzieci w czasie wakacji ze świetlicą. W świetlicy odbędą się atrakcyjne i kreatywne zajęcia plastyczne!!!  Zajęcia wakacyjne prowadzi wykwalifikowana kadra Świetlicy Terapeutycznej w Lewinie Brzeskim. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci.

 

Koszt ponoszony przez rodziców to 50 zł. Pozostałe wydatki są finansowane przez Gminę Lewin Brzeski.

 

ZAPISY DZIECI: od 4 czerwca 2018r., od godz. 9.00, w pierwszeństwie zapisujemy osoby, które zgłoszą się osobiście. Zapisy od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 18.00, do wyczerpania miejsc, osobiście lub telefonicznie tel. 77 4 128 972

 

W załączeniu: plan na pierwszy, drugi i trzeci turnus.
PDFturnus I.pdf (191,06KB)
PDFturnus II.pdf (190,88KB)
PDFturnus III.pdf (189,65KB)
 

 

Serdecznie zapraszam.

Renata Pietruńko, dyrektor świetlicy