×
Wyszukaj w serwisie
×

Uroczystość poświecenia wozu ratowniczo-gaśniczego OSP Lewin Brzeski

 

W niedzielne przedpołudnie 27 maja br. w kościele parafialnym w Lewinie Brzeskim odprawiona została uroczysta msza w intencji strażaków. Na placu kościelnym po mszy św. proboszcz Lewina Brzeskiego ks. Krzysztof Dudojć dokonał poświecenia nowego wozu ratowniczo-gaśniczego Ochotniczej Straży Pożarnej w Lewinie Brzeskim.

W uroczystości wzięli udział: 

Burmistrz Lewina Brzeskiego Pan Artur Kotara, Zastępca Burmistrza Pan Dariusz Struski, Przewodniczący Rady Miejskiej Pan Waldemar Włodek, Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Brzegu i Gminnego w Lewinie Brzeskim Pan Piotr Cierpisz, Wiceprezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Brzegu I Komendant Gminny OSP Lewin Brzeski Pan Mirosław Szuta, Prezes I Wiceprezes jednostki OSP Lewin Brzeski, Druhowie i druhny z OSP Lewin Brzeski, OSP Skorogoszcz, OSP Łosiów.

W imieniu strażaków ochotników Gminy Lewin Brzeski, Druh  Cierpisz złożył na ręce Burmistrza Lewina Brzeskiego podziękowania za wsparcie i niesiona pomoc na rzecz gminnych jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych.