×
Wyszukaj w serwisie
×

Sukces ucznia – chlubą szkoły

 

„Choćbyśmy nawet mogli stać się uczonymi uczonością drugich, mądrzy możemy być jedynie własną mądrością.” / Michel Eyquem de Montaigne

 

     W poniedziałek 28 maja 2018 roku w siedzibie Filharmonii Opolskiej Kuratorium Oświaty podsumowało kolejną edycję Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych za rok szkolny 2017/2018. Na tę uroczystość zaproszeni zostali laureaci , ich rodzice i nauczyciele, którzy przygotowali uczniów do konkursu. Opolski Kurator Oświaty Michał Siek, zwracając się do laureatów, mówił wiele o wiedzy, którą pomagają im zdobywać szkoły oraz o mądrości,ważnej wartości życiowej, jaką każdy wypracowuje sobie sam.

     Niezwykle miło nam podzielić się wiadomością, że wśród tegorocznych laureatów znalazła się uczennica klasy VII b Publicznej Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Lewinie Brzeskim – Martyna Willmann. Radość nasza jest tym większa, ponieważ Martyna jest podwójną laureatką tegorocznej edycji Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego – weszła w poczet najlepszych uczestników Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego i Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego. Bardzo skromna na co dzień, dowiodła swojego talentu językowego oraz niezwykłej pracowitości i dociekliwości w zdobywaniu wiedzy z dwóch trudnych przedmiotów, stając się chlubą naszej szkoły.

 

Gratulujemy ogromnego sukcesu naszej Martynce oraz Jej Rodzicom
Nauczycielki - opiekunki: Krystyna Pańpuch i Urszula Kowalska