×
Wyszukaj w serwisie
×

DZIEŃ MAMY I TATY W ŚWIETLICY TERAPEUTYCZNEJ

15 czerwca 2018 roku dzieci uczęszczające na zajęcia do Świetlicy Terapeutycznej w Lewinie Brzeskim zaprosiły swoich rodziców na imprezę z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci, pod okiem Pani Eli Kosińskiej przygotowały program słowno – muzyczny.  Impreza odbyła się w sali kominkowej w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Lewinie Brzeskim przy ulicy Zamkowej, czyli w lewińskim pałacu.

Poza tradycyjnymi wierszykami i życzeniami dla rodziców, w repertuarze małych artystów pojawiły się również znane muzyczne przeboje, które dzieci tak chętnie słuchają i śpiewają.

 

Po części artystycznej przyszedł czas na słodki poczęstunek przygotowany przez nasze kochane mamy. Za przyniesienie ciast, ciasteczek i babeczek serdecznie dziękujemy mamom: Bartka Białka, Filipa Ślusarczyka, Amelki Pietruszki, Janka Liki, Kuby Karczewskiego i Julki Wojarskiej.  

Wszystkim dzieciom dziękujemy za wspaniały i niezapomniany występ, a rodzicom za przybycie oraz za to, że przysyłacie do nas tak zdolne i cudowne dzieci.

 

Poza tym DZIĘKUJEMY:

  • Dyrektorowi Publicznej Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika, Panu Zdzisławowi Biernackiemu – za umożliwienie zorganizowania nam uroczystości w tak pięknych okolicznościach
  • Pani Eli Kosińskiej – za przygotowaniei poprowadzenie imprezy
  • Panu Romanowi Gołębiowskiemu – za obsługę sprzętu grającego
  • Obsłudze Publicznej Szkoły Podstawowej przy ulicy Zamkowej oraz wolontariuszom z klas gimnazjalnych za pomoc w organizacji imprezy

 

Bronisława Nazarko