×
Wyszukaj w serwisie
×

Burmistrz Lewina Brzeskiego zaprasza

 

Burmistrz Lewina Brzeskiego zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w projekcie „Rowerem przez Gminę”. Termin nieprzypadkowy – 22 września – finał akcji pn.: „Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu”.

Inicjatywa Komisji Europejskiej, która każdego roku trwa od 16 do 22 września i ma na celu promowanie zrównoważonego transportu oraz zmianę zachowań mieszkańców na te bardziej proekologiczne. Ideą rajdu jest również propagowanie aktywnej formy spędzenia wolnego czasu wśród społeczności lokalnej.

W związku z powyższym osoby posiadające zarówno rower, jak i chęć uczestniczenia w zbiorowej aktywności fizycznej zapraszamy przed Ratusz w Lewinie Brzeskim 22 września (sobota) o godzinie 11:00. Trasa przejazdu wyniesie ok 20 km.

Rynek 1 – ORLIK – teren starorzecza Nysy Kłodzkiej – Jaz – ul. Nysańska – Raski – Przecza – Niwa – Borkowice – Skorogoszcz Osiedle – Skorogoszcz Rynek – Raski – Plaża miejska w Lewinie Brzeskim (poczęstunek)

Prosimy o zapisywanie się w Urzędzie Miasta, Rynek 26, pok.1 do 18 września, istnieje również możliwość zapisu w formie mailowej oraz telefonicznie 77 424 66 36.Dla uczestników przewidujemy poczęstunek (kiełbaska, napój, słodycz), stąd prośba o zapisy. W przypadku niesprzyjającej prognozy pogody (np. intensywne deszcze) – rajd zostanie odwołany o czym poinformujemy w dzień poprzedzający imprezę.

ZABIERZ RODZINĘ, PRZYJACIÓŁ, ZNAJOMYCH, SĄSIADÓW I WSKOCZCIE NA ROWERY!!!

SPOTKAJMY SIĘ NA GMINNYM RAJDZIE ROWEROWYM!!!

 

 

plakat1_2.jpeg

 

PDFoswiadczenie rajd rowerowy.pdf
PDFoswiadczenie_rodzica.pdf
PDFregulamin rajdu_rowerowego.pdf