×
Wyszukaj w serwisie
×

CZARODZIEJSKI WYJAZD DO WROCŁAWIA

29 września 2018 roku (sobota) Świetlica Terapeutyczna w Lewinie Brzeskim zorganizowała wycieczkę, inaugurującą nowy rok szkolny 2018/2019. Pojechaliśmy do Wrocławia, gdzie najpierw obejrzeliśmy „Czarodziejski flet”, grany we Wrocławskim Teatrze Lalek.

To muzyczny spektakl dla dzieci stworzony na podstawie jednej z najsłynniejszych oper Mozarta i opowiadający o magicznej sile muzyki. Wspaniała muzyka, cudowne stroje, niesamowita scenografia  i przepiękna historia o relacjach nocy i dnia, Tamina i Paminy, Papagena i Papageny  oczarowały nie tylko dzieci, ale i opiekunów, którzy z dziećmi pojechali J Czarodziejski flet to dla młodego widza doskonały początek przygody z muzyką klasyczną.

Po uczcie dla ducha przyszedł czas na aktywność na świeżym powietrzu, zwłaszcza, że pogoda nas rozpieściła i mogliśmy się w pełni cieszyć polską złotą jesienią. Podzieleni na dwie grupy – zwiedzaliśmy stolicę Dolnego Śląska, szukając słynnych krasnali i słuchając historii na ich temat, opowiadanych przez przewodników. Czas na wrocławskim Rynku i jego okolicy minął nam w radosnej atmosferze. Zakosztowaliśmy atmosfery dużego miasta, pełnego zapachów, dźwięków i ciekawych miejsc.

Ostatnia sobota września upłynęła nam we wspaniałej atmosferze. Wycieczki to cudowny sposób na odpoczynek, konstruktywne spędzenie czasu i integrację, dlatego planujemy je kontynuować J Serdecznie zapraszamy na wyjazdy ze Świetlicą!

Więcej zdjęć znajdziecie na profilu Facebook Świetlicy Terapeutycznej w albumie „Wrocław wrzesień 2018”.

https://www.facebook.com/SwietlicaTerapeutycznaLewinBrzeski/

Bronisława Nazarko