×
Wyszukaj w serwisie
×

Spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej

 

dzien nauczyciela.jpeg

 

Spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej

 

W dniu dzisiejszym w Sali Ślubów Urzędu Miejskiego w Lewinie Brzeskim odbyło się spotkanie Burmistrza Lewina Brzeskiego, Pana Artura Kotary, z kadrą kierowniczą placówek oświatowych z terenu gminy Lewin Brzeski. W spotkaniu uczestniczyli dyrektorzy przedszkoli, szkół podstawowych, dyrektor Świetlicy Terapeutycznej i dyrektor Biura Obsługi Wspólnej, a więc wszystkie najważniejsze osoby działające na rzecz naszych dzieci i młodzieży.

Na ręce dyrektorów Pan Artur Kotara złożył życzenia nauczycielom oraz wszystkim pracownikom oświaty. Tradycją już jest, że na spotkaniach z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej Burmistrz wyróżnia najlepszych dyrektorów nagrodami.

W tym roku Nagrody Burmistrza otrzymali:

  • Pani Dorota Mościcka, Dyrektor Przedszkola Publicznego Nr 2 w Lewinie Brzeskim,
  • Pani Joanna Dziasek, Dyrektor Przedszkola Publicznego w Przeczy,
  • Pani Ewa Jarosz, Dyrektor Przedszkola Publicznego w Skorogoszczy.

Ponadto nagrodę otrzymała Pani Renata Pietruńko, Dyrektor Świetlicy Terapeutycznej w Lewinie Brzeskim. Wprawdzie Świetlica Terapeutyczna nie jest już placówką oświatową, jednakże z uwagi na to, że jej działalność związana jest z pracą z dziećmi, Pan Artur Kotara uznał, iż przyzna tę nagrodę z okazji  Dnia Komisji Edukacji Narodowej.

Po wręczeniu nagród i złożeniu życzeń w miłej i otwartej atmosferze rozmawiano nie tylko o sprawach oświaty, ale również o ważnych sprawach naszej gminy.

 

dzien nauczyciela2.jpeg