×
Wyszukaj w serwisie
×

Wojewódzki Integracyjny Konkurs Wiedzy w Lewinie Brzeskim - „Historia Sportu”

 

Stowarzyszenie Przyjaciół i Osób Niepełnosprawnych „Pomóżmy Im” oraz Warsztat Terapii Zajęciowej w Lewinie Brzeskim zaprasza na Wojewódzki Integracyjny Konkurs Wiedzy, który odbędzie się 17 listopada 2018 roku w Publicznej Szkole Podstawowej w Lewinie Brzeskim, przy ul. Zamkowej 3.

Projekt jest współfinansowany przez Samorząd Województwa Opolskiego ze środków PFRON oraz Gminę Lewin Brzeski.

Do rywalizacji przystąpi 20 trzyosobowych drużyn - uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej z całego województwa opolskiego m.in. z Krapkowic, Namysłowa, Olesna, Brzegu, Uszyc, Jędrzejowa, Lewina Brzeskiego oraz uczniowie szkół publicznych z terenu powiatu brzeskiego. Gościnnie w projekcie wezmą udział zaprzyjaźnione placówki z terenu województwa dolnośląskiego.

 

W tegorocznej edycji konkursu uczestnicy będą wykazywali się wiedzą z zakresu  historii polskiego sportu (ok. 250 pytań). Wiedza, którą trzeba  przyswoić z poszczególnych tematów jest bardzo obszerna i różnorodna, często o bardzo wysokim poziomie trudności.
Konkurs będzie atrakcyjny nie tylko dla uczestników, ale też dla widowni oraz zaproszonych gości. Wszyscy uczestnicy projektu zostaną nagrodzeni.

 

Udział w projekcie w znacznym stopniu przyczyni się do podniesienia świadomości naszego społeczeństwa na temat funkcjonowania, potrzeb i możliwości osób niepełnosprawnych. Projekt ukierunkowany jest na aktywizację osób niepełnosprawnych, rozwijanie zainteresowań uczestników oraz promocję działań na rzecz osób niepełnosprawnych.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców naszej gminy

do udziału w imprezie!

 

PROGRAM KONKURS

 

08:30 – 09:00              PRZYJAZD I REJESTRACJA DRUŻYN

09:00 – 09:30              UROCZYSTE OTWARCIE

09:30 - 13:30               KONKURS

13:30 – 14:00              OBIAD

14:00 – 14:30              DEKOROWANIE ZWYCIĘZCÓW ORAZ WRĘCZANIE NAGRÓD

 

 

Zdjęcia z poprzedniej edycji konkursu