×
Wyszukaj w serwisie
×

FESTIWAL WOLNOŚCI

 

Zapraszamy do uczestnictwa w obchodach rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, które zaplanowano na dzień 11 listopada 2018r. na Rynku w Lewinie Brzeskim. Szczegóły znajdziecie Państwo na plakacie. Zapewniamy transport do Lewina Brzeskiego. Autobusy wyjadą z dwóch miejscowości wg harmonogramu:

  1. dla Skorogoszczy i pobliskich miejscowości  wyjazd o godzinie 15:30, miejsce zbiórki: PSP Skorogoszcz, ul. Zamkowa 6;
  2. dla Łosiowa i pobliskich miejscowości wyjazd o godzinie 15:30, miejsce zbiórki: PSP Łosiów, ul. Słowackiego 9.

Planowany powrót o dwóch porach, tj. 19:30 oraz 22:00. Wyjazdy z ulicy Zamkowej w Lewinie Brzeskim.

 

Informujemy iż, przedsięwzięcie pn.: „FESTIWAL WOLNOŚCI” jest współfinansowane przez Samorząd Województwa.

 

Sponsorem przedsięwzięcia jest firma GAZ-SYSTEM S.A.

 

Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. jest spółką odpowiedzialną za przesył gazu ziemnego oraz zarządzanie najważniejszymi gazociągami w Polsce. W 2017 r. Spółka rozpoczęła budowę kluczowego gazociągu wysokiego ciśnienia relacji Zdzieszowice–Wrocław na terenie woj. dolnośląskiego i opolskiego.

 

Ważną korzyścią dla gmin będzie odprowadzany corocznie podatek od nieruchomości. Będzie to kwota regularnie wpływająca do budżetu gminy, którą można przeznaczyć na potrzeby mieszkańców i społeczności lokalnych.

 

Budowa ww. inwestycji jest dofinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

 

Inwestycje GAZ-SYSTEM S.A. są prowadzone z zastosowaniem nowoczesnych technologii i systemów zabezpieczeń oraz z poszanowaniem środowiska naturalnego i praw wszystkich interesariuszy.

 

www.gaz-system.pl

 

 

plakat7.jpeg