×
Wyszukaj w serwisie
×

Mikołajkowe atrakcje dla klasy 5a i 5b

4 grudnia br. uczennice i uczniowie klasy 5a oraz 5b Publicznej Szkoły Podstawowej w Lewinie Brzeskim uczestniczyli w wycieczce do Opola. Pierwszym punktem programu była wizyta na lodowisku Toropol. Przed wejściem na taflę lodu niektórzy byli pełni obaw, czy poradzą sobie z nowym wyzwaniem – wielu uczniów miało okazję po raz pierwszy włożyć łyżwy i sprawdzić, czy utrzymają się na lodzie. Okazało się, że obawy były niepotrzebne. Techniki jazdy były bardzo różne ;-), nie zabrakło także niekontrolowanych akrobacji i upadków, jednak nic nie było w stanie zakłócić doskonałej zabawy!

Po godzinnym szaleństwie przyszedł czas na odpoczynek w kinie – oglądaliśmy film pt. „Dziadek do orzechów i cztery królestwa”. Razem z bohaterami przenieśliśmy się do tajemniczej, czarodziejskiej krainy, by poszukiwać  jedynego w swoim rodzaju klucza, który pozwoli otworzyć magiczne pudełko. Akcja filmu zaciekawiła uczniów tak bardzo, że czas upłynął niespodziewanie szybko i musieliśmy wracać do Lewina Brzeskiego.

 

Trochę zmęczeni, ale bardzo zadowoleni i bogatsi o nowe umiejętności wróciliśmy do szkoły. Była to „najlepsza wycieczka ever!”, a „lodowisko uzależnia”.

 

Bardzo się cieszymy z takiego odbioru zorganizowanych atrakcji – opiekunowie: Anna Dobrowolska-Urbanek, Iwona Kasprzak, Joanna Taratuta.

 

Wyjazd sponsorowany przez św. Mikołaja i Rodziców ;-)