×
Wyszukaj w serwisie
×

Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Koła Miejskiego Polskiego Związku Wędkarskiego

7 grudnia w Lewinie Brzeskim odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Koła Miejskiego Polskiego Związku Wędkarskiego Lewin Brzeski w ramach corocznego podsumowania jego działalności, na którym obecni byli Prezes Opolskiego Związku Wędkarskiego Pan Wiesław Miś, Prezes Koła Lewin Brzeski Pan Stanisław Starzec oraz Burmistrz Lewina Brzeskiego Pan Artur Kotara, w końcu członkowie Koła PZW Lewin Brzeski.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt odznaczenia Burmistrza Lewina medalem „Za zasługi w rozwoju wędkarstwa”, przyznawanym przez Zarząd Główny Polskiego Związku Wędkarskiego. Jak czytamy w regulaminie nadawania odznak honorowych i okolicznościowych Polskiego Związku Wędkarskiego, jest to odznaka honorowa przyznawana członkom PZW, którzy wnieśli istotny wkład w rozwój Polskiego Związku Wędkarskiego, jego struktur organizacyjnych, podstaw materialnych, gospodarki rybackiej i wędkarskiej, ochronę wód, sport wędkarski oraz podniesienie etyki wędkarskiej.

Pan Burmistrz w swym wystąpieniu podziękował wszystkim obecnym za powierzone mu zaufanie i wybranie jego osoby na ponowną kadencję Burmistrza Lewina Brzeskiego. Przybliżył uczestnikom spotkania zadania i inwestycje, które udało się zrealizować w minionej kadencji oraz plany inwestycyjne, jakie będą prowadzone na terenie gminy. Po wystąpieniu Pana Artura Kotary głos zajął Pan Wiesław Miś, który w imieniu Opolskiego Okręgu PZW podziękował Burmistrzowi za ogromny wkład pracy i zaangażowanie w rozwój wędkarstwa oraz owocną współpracę pomiędzy władzami samorządu terytorialnego a Opolskim Okręgiem PZW.

 

IMG-20181214-WA0012.jpeg