×
Wyszukaj w serwisie
×

WIGILIA W ŚWIETLICY TERAPEUTYCZNEJ

 

Kolejna świetlicowa Wigilia za nami. Kolejne pokolenie młodych, zdolnych artystów wprowadziło nas w świąteczny nastrój.

20 grudnia 2018 roku w Świetlicy Terapeutycznej w Lewinie Brzeskim zasiedliśmy wraz z dziećmi i zaproszonymi gośćmi do wigilijnego stołu. W tym roku swoją obecnością zaszczycili nas: Zastępca Burmistrza Lewina Brzeskiego Pan Dariusz Struski, Przewodniczący Rady Miasta Pan Waldemar Włodek oraz – czuwający nad duchową oprawą spotkania – ksiądz Tomasz Backer.

Wigilię rozpoczęło, przygotowane przez dzieci, przedstawienie jasełkowe, przeplatane kolędami i pastorałkami. Mali artyści na niejednej twarzy wywołali uśmiech, ale i łzy wzruszenia. Byli wspaniali.

Po części artystycznej przyszedł czas na wspólną modlitwę, życzenia i tradycyjne łamanie się opłatkiem.

Później zasiedliśmy do suto zastawionych stołów, na których nie zabrakło barszczu z uszkami, krokietów, pierogów, ryby, sałatek                         i ciast.

Zarówno dusza, jak i ciało zostały nakarmione J

Teraz czas na Wigilię w domu. Przed nami kilka świątecznych, magicznych dni. Z tej okazji chcemy Wam złożyć serdeczne życzenia:

 

 

 

Życzymy, by nadchodzące                                                                                                           Święta Bożego Narodzenia                                                                                                      były czasem prawdziwej i głębokiej radości,                                                                    czasem refleksji i spotkań rodzinnych.

Niech w te magiczne dni,                                                                                                                  uda się Wam odkryć sens życia                                                                                                              i odszukać w sobie niewyczerpane pokłady                                                                optymizmu i wiary w dobro                                                                                                                  oraz w drugiego człowieka.

Dyrektor i pracownicy Świetlicy Terapeutycznej                                            w Lewinie Brzeskim

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszej świetlicowej Wigilii.

Więcej zdjęć znajdziecie na profilu Facebook Świetlicy Terapeutycznej w albumie  „Wigilia 2018”.

https://www.facebook.com/SwietlicaTerapeutycznaLewinBrzeski/