×
Wyszukaj w serwisie
×

„KREATYWNE FERIE ZE ŚWIETLICĄ 2019”

Jak co roku Świetlica Terapeutyczna w Lewinie Brzeskim przygotowuje zajęcia feryjne dla dzieci w wieku szkolnym i młodzieży z terenu miasta i gminy Lewin Brzeski. Organizujemy dwa tygodniowe turnusy: od 28 stycznia do 1 lutego 2019r. i od 4 do 8 lutego 2019r. Dziecko może uczestniczyć tylko w jednym tygodniowym turnusie. Łącznie z ferii zimowych w Świetlicy skorzysta około osiemdziesiąt osób (dzieci i młodzież).

Tegoroczne zajęcia feryjne organizowane są pod hasłem „Kreatywne ferie ze świetlicą 2019”. Dla dzieci zorganizujemy dwie wycieczki edukacyjno-rekreacyjne. Wtorek będzie aktywny i pełen atrakcji, najpierw jedziemy do kina na bajkę „Ralph Demolka w Internecie”, a potem na zajęcia modelarskie oraz zwiedzimy Kolejkowo we Wrocławiu. Piątek spędzimy także kreatywnie, ponieważ mamy zaplanowane zajęcia artystyczne i zwiedzanie Muzeum Śląska Opolskiego.

 To tylko część atrakcji, które czekają na dzieci w czasie ferii w świetlicy, będą także m.in. kreatywne warsztaty oraz gry i zabawy, zajęcia sportowe na sali sportowej.

Zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra Świetlicy Terapeutycznej w Lewinie Brzeskim. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci.

 

Koszt ponoszony przez rodziców to około 70 zł. Pozostałe wydatki są finansowane przez Gminę Lewin Brzeski.

 

ZAPISY DZIECI: od czwartku 10 styczna 2019r., od godz. od 10.00 do 18.00, do wyczerpania miejsc, osobiście lub telefonicznie na numer stacjonarny tel. 77 4 128 972. Telefon będziemy odbierać po zapisach osobistych.

 

 

Serdecznie zapraszam!

Renata Pietruńko, dyrektor świetlicy