×
Wyszukaj w serwisie
×

FERIE ZIMOWE 2019 W GMINIE LEWIN BRZESKI

Szanowni Państwo!

Burmistrz Lewina Brzeskiego zaprasza wszystkich mieszkańców z terenu Gminy Lewin Brzeski do wzięcia udziału w różnych formach aktywności w ramach ferii zimowych, organizowanych przez:

  1. Urząd Miejski w Lewinie Brzeskim
  2. Miejską i Gminną Bibliotekę Publiczną w Lewinie Brzeskim
  3. Świetlicę Terapeutyczną w Lewinie Brzeskim
  4. Miejsko-Gminny Dom Kultury w Lewinie Brzeskim

Zaczynając od lodowiska gminnego, usytuowanego na Rynku w Lewinie Brzeskim, zaproszenie do jego odwiedzenia skierowane jest do dzieci, młodzieży i dorosłych. Dlaczego? Wstęp bezpłatny, brak opłaty również za wypożyczenie łyżew. Wydłużone godziny otwarcia w czasie ferii (28.01.-08.02.2019r.), tj. od 10:00 do 20:00!

Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Lewinie Brzeskim przygotowała dla dzieci ze szkoły podstawowej "Zimę z Biblioteką 2019". Zajęcia feryjne odbywać się będą według programu zamieszczonego poniżej:

 

 

Jak co roku Świetlica Terapeutyczna w Lewinie Brzeskim organizuje zajęcia feryjne dla dzieci w wieku szkolnym i młodzieży z terenu miasta i gminy Lewin Brzeski, w ramach  dwóch tygodniowych turnusów, tj.: od 28 stycznia do 1 lutego 2019r. i od 4 do 8 lutego 2019r. Tegoroczne zajęcia feryjne organizowane są pod hasłem „Kreatywne ferie ze świetlicą 2019”, a zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra Świetlicy Terapeutycznej w Lewinie Brzeskim. Harmonogram dla obu turnusów przedstawia się następująco:

 

 

Miejsko-Gminny Dom Kultury w Lewinie Brzeskim na czas ferii zimowych również przygotował wiele atrakcji, które znajdą Państwo na plakacie poniżej:

 

 

 

Serdecznie zachęcam do uczestnictwa w bogatej ofercie zajęć feryjnych i życzę tylko pozytywnych wrażeń!

 

Burmistrz

Artur Kotara