×
Wyszukaj w serwisie
×

Dzień Babci i Dziadka w Sarnach Małych

Dnia 26 stycznia w świetlicy w Sarnach Małych spotkały się osoby starsze, babcie i dziadkowie wraz ze swoimi wnukami, aby świętować we wspólnym gronie Dzień Babci i Dziadka.To było bardzo udane spotkanie sąsiadów i znajomych, wypełnione śmiechem, rozmowami i śpiewem.

 W świetlicy zebrało się około 30 seniorów. Rozmawiali, wspominając swoje młode lata przy kawie i słodkim poczęstunku. Wieczór umilały im wspaniałe występy, w pierwszej kolejności dzieci z Przedszkola Publicznego nr 1 w Lewinie Brzeskim, które dały cudowny pokaz swoich umiejętności w tańcu, śpiewie i grze aktorskiej, później z kolei wystąpił pan Piotr Słodkowski - grając na akordeonie skoczne melodie, nie tylko o "dzieweczce, która szła do laseczka ", zachęcając zebranych do wspólnego śpiewu. 

Należałoby dodać, iż wnuki uczestniczące w spotkaniu wystąpiły z wierszami, z kolei mamy zadbały o poczęstunek.

Seniorzy byli bardzo zadowoleni. Najstarszy Dziadek w Sarnach, pan Aleksander Bogucki, zrobił sobie pamiątkowe zdjęcie z najmłodszymi uczestnikami tego spotkania.

Organizatorzy spotkania, tj. Sołtys miejscowości wraz z Radą Sołecką, dziękują wszystkim tym, którzy przybyli tego dnia do świetlicy w Sarnach Małych.

Zapraszamy do oglądnięcia zdjęć zamieszczonych poniżej, udostępnionych przez sołectwo Sarny Małe.