×
Wyszukaj w serwisie
×

Sukces rolnika z Buszyc

Pan Ryszard Boczar – rolnik z Buszyc gospodarujący na 150 ha – zwyciężył w międzynarodowym konkursie organizowanym przez firmę 365FarmNet w Niemczech, otrzymując w dniu wczorajszym nagrodę. Konkurencja była spora – o czek wartości 10 tys. euro walczyli bowiem rolnicy z Niemiec, Francji, Austrii, Szwajcarii i Polski.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie była konieczność zarejestrowania swojego gospodarstwa w programie 365FarmNet, dodanie przynajmniej jednego pola i rozpoczęcie dokumentowania prac w gospodarstwie. Osoby, które dotychczas były zarejestrowane w programie i prowadziły dokumentację, a więc miały aktywne konto, również kwalifikowały się do walki o nagrodę główną.

Jak czytamy na stronie Organizatora, 365FarmNet to innowacyjne oprogramowanie rolnicze, które z poziomu jednej platformy oferuje kompleksowe rozwiązanie systemowe, łącząc indywidualne obszary i usprawniając procesy operacyjne poprzez inteligentną analizę danych.

W uroczystym wręczeniu nagrody uczestniczył również Burmistrz Lewina Brzeskiego Pan Artur Kotara, gratulując wygranej i podkreślając istotę stosowania nowoczesnych rozwiązań w rolnictwie, dających wymierne korzyści w postaci efektywniejszej pracy, oszczędzania czasu i pieniędzy dla ich użytkowników.