×
Wyszukaj w serwisie
×

Gminne zawody sportowo-pożarnicze

W dniu 1 czerwca 2019 roku w Skorogoszczy odbyły się zawody sportowo-pożarnicze Gminy Lewin Brzeski. W zawodach uczestniczyła Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza ze Skorogoszczy oraz trzy drużyny strażackie. Zawody zaszczycili: Komendant Powiatowy PSP w Brzegu brygadier Dariusz Maciążek, Zastępca Burmistrza Lewina Brzeskiego Pan Dariusz Struski, Przewodniczący Rady Miejskiej w Lewinie Brzeskim  Pan Waldemar Włodek, Członek Prezydium Zarządu Wojewódzkiego ZOSP RP w Opolu Pan Piotr Cierpisz, Wiceprezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Brzegu Pan Mirosław Szuta, Komisja Zawodów z PSP w Brzegu pod przewodnictwem młodszego brygadiera Dariusza Kulawinek.

Za udział w zawodach Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza ze Skorogoszczy otrzymała od druhów z macierzystej jednostki koszulki z nadrukiem swoich imion, z kolei od Organizatorów zawodów - statuetkę i medale.

Wyniki zawodów przedstawiają się następująco:

I miejsce zajęła drużyna z OSP Skorogoszcz I, która otrzymała nagrodę główną, ufundowaną przez Marszałka Województwa Opolskiego, na zakup sprzętu pożarniczego.

II miejsce zajęła drużyna z OSP Łosiów,

III miejsce zdobyła drużyna z OSP Skorogoszcz II.

Puchary i nagrody wręczone zostały przez: Zastępcę Burmistrza Lewina Brzeskiego, Komendanta Powiatowego PSP w Brzegu oraz Członek Prezydium Zarządu Wojewódzkiego ZOSP RP w Opolu.