×
Wyszukaj w serwisie
×

Uczennica PSP Lewin Brzeski - laureatką konkursu plastycznego KRUS „Bezpiecznie na wsi: maszyna pracuje a dziecko obserwuje”

Każdego roku lewińska Szkoła Podstawowa bierze udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym organizowanym przez KRUS. W tym roku odbyła się jego IX edycja pod hasłem „Bezpiecznie na wsi: maszyna pracuje a dziecko obserwuje”. Zadaniem konkursowym było wykonanie pracy plastycznej, która podkreśla jak niebezpieczne mogą być wypadki z udziałem dzieci związane z obecnością maszyn w gospodarstwach rolnych.

Do terenowego oddziału KRUS w Brzegu złożyliśmy 5 prac naszych uczniów.

22 maja odbyło się uroczyste podsumowanie etapu powiatowego. I miejsce, w kategorii klas I-III, zdobyła uczennica naszej szkoły Amelia Pietruszka z klasy IId, która dyplom oraz nagrody odebrała w towarzystwie rodziców, z - cy burmistrza Lewina Brzeskiego Dariusza Struskiego i szkolnego koordynatora konkursu pani Agnieszki Mihułki. 

Laureatce serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie bardzo dziękujemy za wykonanie prac i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach!

Agnieszka Mihułka