×
Wyszukaj w serwisie
×

Piknik Rodzinny w Przedszkolu Publicznym nr 1 w Łosiowie

W dniu 15 czerwca 2019r. w Przedszkolu Publicznym Nr 1 w Łosiowie odbył się Piknik Rodzinny zorganizowany przez Radę Rodziców i pracowników Przedszkola.

Dla całej społeczności przedszkolnej była to świetna okazja do wspólnego spędzenia czasu, jak i integracji środowiska przedszkolnego i lokalnego. Rodzice podziwiali swoje pociechy podczas występów artystycznych, gdzie prezentowały swoje talenty wokalno-taneczne.

Po występach na  wszystkich czekały przygotowane atrakcje: zabawy na dmuchanym zamku, przejażdżka konna, malowanie twarzy, gry zręcznościowe i konkurencje sportowe, zabawy w kąciku kreatywności. Dużą atrakcją było przygotowane przez Komendę Powiatową Policji w Brzegu i Komisariat Policji w Lewinie Brzeskim miasteczko ruchu drogowego, gdzie dzieci mogły utrwalać i ćwiczyć zasady bezpiecznego poruszania się po drogach.

Nie zabrakło loterii fantowej oraz stoiska z rękodziełem artystycznym naszych rodziców. Dla uczestników pikniku przygotowano również zaplecze gastronomiczne w postaci domowych pierogów, ciast, kawy, lodów, frytek, lemoniady, chleba ze smalcem i ogórkiem, kiełbaski z grilla.

Kulminacyjnym momentem było pojawienie się wozów strażackich Ochotniczej Straży Pożarnej z Łosiowa. Wszyscy mogli oglądać pokaz  akcji ratunkowej przy symulacji wypadku drogowego. Największą jednak niespodzianką okazała się j fontanna wody z wężów strażackich, która ochłodziła całe nasze milusińskie towarzystwo. Piknikowa sobota upłynęła w radosnej, choć upalnej atmosferze.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim ludziom dobrego serca za pomoc i zaangażowanie, szczególnie rodzicom i naszym sponsorom: Burmistrzowi Lewina Brzeskiego Panu Arturowi Kotarze, policjantom z  KPP w Brzegu i KP w Lewinie Brzeskim, Ochotniczej Straży Pożarnej w Łosiowie, Nadleśnictwu Brzeg, Szkółce drzew i krzewów Państwa Knapik, Państwu Załuskim.

Wspomnienia tego dnia na pewno długo pozostaną w naszej pamięci.

Organizatorzy