×
Wyszukaj w serwisie
×

Podsumowanie III edycji "Akademii Biegania"

19 czerwca 2019r. odbyło się podsumowanie III już edycji projektu sportowego pn.:”Akademia Biegania”. Patronat honorowy nad przedsięwzięciem objął po raz kolejny Burmistrz Lewina Brzeskiego Pan Artur Kotara.

„Akademia Biegania”, to - jak mówią jej twórcy – zdrowe podejście do biegania, dobra zabawa i satysfakcja. Frekwencja z edycji na edycje rośnie, tym razem ponad 100 uczestników gromadziła się na Orliku w Lewinie Brzeskim, aby wspólnie poprawiać swoją kondycję.

Akademia Biegania to nie tylko samo bieganie, to również zajęcia z rolowania i pierwszej pomocy oraz spotkania z ciekawymi ludźmi. Jednym z takich gości był Pan Krzysztof Danków – inicjator akcji #MaszJajaIdzNaBadania, który wręcz zaraża pozytywną dawką energii.

Ostatnie spotkanie upłynęło nie tylko pod znakiem biegania, ale również składania podziękowań i gratulacji. Burmistrz Lewina Brzeskiego – obecny na niemal wszystkich 11 spotkaniach – wręczając koszulki techniczne – upominki promujące m.in. Gminę Lewin Brzeski - dla zgromadzonych uczestników – podziękował również w sposób szczególny opiekunom poszczególnym grup. Warto przytoczyć w tym miejscu ich nazwiska, tj. Pan Łukasz Wesołowski, Pan Marek Lewandowski, Pan Roman Gołębiowski, Pani Renata Gaj-Jurczyk, Pan Marcin Dacków, Pan Kacper Karczmar.