×
Wyszukaj w serwisie
×

Piknik z Biblioteką w Strzelnikach

22 czerwca w sobotnie popołudnie Biblioteka Publiczna w Strzelnikach wraz z Sołtysem i Radą Sołecką wsi zorganizowała dla dzieci festyn rodzinny, który od wielu lat cieszy się popularnością wśród mieszkańców. „Piknik z Biblioteką” rozpoczyna wakacje, upragniony letni czas i łączy pokolenia we wspólnej zabawie.

W tym roku nie zabrakło atrakcji dla dzieci. Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się dmuchana zjeżdżalnia oraz malowanie twarzy na wybrany wzór. Najmłodsi wraz z rodzicami chętnie uczestniczyli w konkurencjach i zawodach drużynowych przygotowanych przez Bibliotekę. Dla chętnych dostępne były mega puzzle oraz gra, w której zawodnicy byli jednocześnie pionkami. Również na małych artystów czekał stolik z kredkami i kartkami oraz zaproszeniem do biblioteki, gdzie rozwijać się i tworzyć można codziennie.

W czasie ogniska każdy mógł upiec kiełbaskę i odpocząć w cieniu parasola. Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie. Mamy nadzieję, że spotkamy się za rok.

Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Lewinie Brzeskim Filia Biblioteczna w Strzelnikach serdecznie dziękuje za współpracę i pomoc przy organizacji „Pikniku z Biblioteką” Sołtysowi Strzelnik Panu Krzysztofowi Krzyżanowskiemu, Pani Renacie Zalewskiej, Pani Halinie Kiełbasie, Pani Marcie Kryndzie,  Pani Elżbiecie Niedźwiedzkiej, Panu Marcinowi Halczynowi oraz wszystkim tym, którzy zaangażowali się w realizację festynu.

 

 

Więcej zdjęć na stronie www.biblioteka-lewinbrzeski.pl