×
Wyszukaj w serwisie
×

U progu nowego roku szkolnego 2019/2020...

Szanowni Państwo, Rodzice i Uczniowie, Pracownicy Oświaty!

U progu nowego roku szkolnego 2019/2020, w imieniu własnym oraz władz samorządowych Gminy Lewin Brzeski, pragnę dziś wszystkim pracownikom oświaty złożyć najserdeczniejsze życzenia.

Dziękuję Państwu za dotychczasową pracę i życzę, aby ten nowy rok szkolny przyniósł każdemu z Was wiele satysfakcji i zadowolenia. Życzę, abyście Państwo każdego dnia w podzięce za swoją pracę widzieli uśmiech na twarzach swoich uczniów i wychowanków.

Nowy rok szkolny stawia przed każdym pracownikiem oświaty nowe wyzwania. Wszystko wokół nas zmienia się dynamicznie, zmienia się również szkoła i przedszkole. Nowe wyzwania stoją przed każdym z Państwa, przed nauczycielami, przed pracownikami niepedagogicznymi, przed dyrektorami szkół i przedszkoli. Wszystko jednak w oświacie ukierunkowane jest na ucznia i wychowanka. To oni, uczniowie i wychowankowie, są podmiotem wszystkich Państwa działań.

Wyrażam głębokie przekonanie, że Państwa doświadczenie, zaangażowanie i wysiłki przyniosą zakładany efekt, spowodują, że szkoła i przedszkole będzie traktowana przez uczniów i wychowanków jako drugi dom, bezpieczny i ciepły, dom w którym będą się rozwijać i kształcić, aby w przyszłości stać się światłymi obywatelami i dobrymi ludźmi.

Ze swojej strony jako Burmistrz zapewniam Państwa, że dołożę wszelkich starań, aby nasza gminna oświata funkcjonowała w godnych warunkach, aby nasze szkoły i przedszkola były przyjazne dla uczniów i rodziców, aby były godnymi współczesnych czasów miejscami, w których wszyscy czują się dobrze.