×
Wyszukaj w serwisie
×

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego

Po dwumiesięcznej przerwie wakacyjnej dzieci rozpoczęły nowy rok szkolny. Burmistrz Lewina Brzeskiego uczestniczył w uroczystym apelu, zorganizowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową w Łosiowie, podczas którego oficjalnie przywitał i przedstawił wszystkim zgromadzonym nowego dyrektora szkoły Pana Stanisława Kowalczyka, dziękując jednocześnie ustępującej kadrze dyrektorskiej za ich trud i ciężką pracę.

Apel z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego to również okazja do przywitania nowych uczniów w placówce. Burmistrz Lewina Brzeskiego dokonał pasowania uczniów I klas, życząc im samych sukcesów i zadowolenia z rozpoczynającej się dla nich przygody z nauką.

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego to ważny dzień w życiu każdego ucznia, ale także rodzica i samych nauczycieli. Życzenia nieustającego zapału, energii i chęci do pracy, jak również cierpliwości i spokoju, skierowane do wszystkich zgromadzonych w pięknej hali sportowej szkoły w Łosiowie, na pewno nie zostaną szybko zapomniane.