×
Wyszukaj w serwisie
×

Lewin Biega 2019 za nami!

Słoneczna pogoda, świetne humory, moc nagród, ale przede wszystkim wspaniali zawodnicy - siódma edycja biegów ulicznych "Lewin Biega 2019" - edycja wzbogacona o Nordic Walking - należy już do historii.

Organizator biegów - Burmistrz Lewina Brzeskiego - składa serdeczne gratulacje zwycięzcom poszczególnych kategorii, zarówno biegaczom, jak i chodziarzom, dziękuje za sportowego ducha i zaprasza na kolejny rok.

Wielkie podziękowania należą się również osobom i instytucjom, które wsparły organizację tegoż gminnego sportowego święta. Byli to:

Marszałek Województwa Opolskiego, Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM, Wojewódzkie Zrzeszenie LZS w Opolu, Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe „CHEMIA BOMAR" Edward Marciniak, Granit-Gym Marta i Michał Dąbrowscy, MLEKOLAND Sp. z o.o. Andrzej i Stanisław Tomczak, Wesołowski Fizjoterapia, Bank Spółdzielczy w Oławie, PSB Mrówka Lewin Brzeski, STARPOOL Producent basenów ogrodowych, IEM Łukasz Szczygielski, Bank Spółdzielczy Grodków – Łosiów, Zarząd Mienia Komunalnego Sp. z o.o. w Lewinie Brzeskim, Miejsko - Gminny Dom Kultury w Lewinie Brzeskim, PIEKARNIA CUKIERNIA ŁUBOWSKI Sp. z o.o. sp. k. w Skorogoszczy, OSP z terenu Gminy Lewin Brzeski, PKO Bank Polski Oddział w Lewinie Brzeskim Różański i Kuriata Sp. J., Strunobet - Migacz Sp. z o.o., Rafał Pięta, Usługi Wodno-Kanalizacyjne „Hydro-Lew” Sp. z o.o., Apteka „Pod Wawrzynem” Danuta i Roman Pudło z siedzibą w Lewinie Brzeskim, Apteka „W Rynku” w Lewinie Brzeskim, Restauracja AB w Lewinie Brzeskim, Przedsiębiorstwo Handlowe „Sylwek” Hurt-Detal Sylwester Kleparski, Auto kosmetyka ''Auto - Lux'' w Lewinie Brzeskim Mateusz Birecki, KAJAKI WIKING Aneta Kowalska, „Klisza” Pizzeria w Lewinie Brzeskim, „KRAW-BUD” s.c. Sylwester Krawczyk Zbigniew Krawczyk, Studio Zdrowia i Smukłej Sylwetki Kamila Rosińska, GABAG Sp. z o.o. sp.k., Gabinet kosmetyczny Stylizacja i pielęgnacja.

 

Tegoroczna edycja "Lewin Biega 2019" w liczbach:

280 zawodników, którzy ukończyli bieg

25 chodziarzy

5 drużyn

3 grupy kibiców

1 złota odznaka dla Burmistrza Lewina Brzeskiego, jako zasłużonego działacza dla Ludowych Zespołów Sportowych

 

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć oraz zestawienie wyników przygotowane przez zmierzymyczas.pl. Informujemy, że zdjęcia wykonane przez zmierzymyczas.pl dostępne są również na ich stronie (zmierzymyczas.pl) w zakładce WYNIKI.

 

 

 

 

PDFwyniki_NW_2.pdf
PDFwyniki_drużynowe.pdf
PDFwyniki_bieg_2.pdf