×
Wyszukaj w serwisie
×

4. edycja projektu pn. "Akademia Biegania" dobiegła końca

W ubiegłą środę zakończyła się 4. edycja Akademii Biegania organizowana przez Marka Lewandowskiego i Łukasza Wesołowskiego. Mimo bardzo zmiennej aury, ukończyło ją blisko 85 osób. Dzięki przychylności i objęciu patronatem projektu przez Burmistrza Lewina Brzeskiego Pana Artura Kotary, zrealizowana edycja nabrała jeszcze większego rozmachu.

Poza zajęciami typowo biegowymi Organizatorzy Akademii Biegania zaproponowali uczestnikom zajęcia z jogi, rolowanie oraz trening siłowo-motoryczny.

Należy zaznaczyć, że w zajęciach uczestniczyli nie tylko mieszkańcy naszej gminy, ale również gmin: Olszanka, Dąbrowa, Skarbimierz, Niemodlin oraz Brzeg. Tworzy to wizerunek gminy otwartej, prospołecznej, stawiającej na aktywizację i integrację społeczności oraz edukację i promocję zdrowia.

Dziękujemy trenerom Akademii Biegania: Renacie Gaj-Jurczyk, Marcinowi Dacków, Romanowi Gołębiowskiemu oraz Kacprowi Karczmarowi za poświęcenie i zaangażowanie w realizację projektu. Uczestnicy Akademii Biegania otrzymali upominki od Burmistrza Lewina Brzeskiego oraz zapewnienie, że kolejna edycja rozpocznie się wiosną przyszłego roku.