×
Wyszukaj w serwisie
×

Mikołaj w Łosiowie

Dnia 5 grudnia br. w łosiowskim Domu Kultury odbyła się miła uroczystość, w której uczestniczyło około 80 dzieci wraz z rodzicami.

Impreza mikołajkowa, sfinansowana z Funduszu Sołeckiego, została podzielona na trzy części, każda niesamowicie atrakcyjna i emocjonująca.

W pierwszej części wystąpił teatrzyk „Blaszany Bębenek” ze sztuką Czerwony Kapturek. Występ wywołał wielkie emocje, młoda publika bardzo przeżywała przygody dziewczynki, a zły wilk został prawie pobity i wygoniony z sali przez co odważniejszych młodzieńców.

Następnie pojawił się Mikołaj, który oprócz talentów muzycznych i tanecznych potrafił jeszcze robić sztuki magiczne. Cała sala skandowała „czary-mary, abrakadabra”, a spod rąk czarodzieja wykwitały barwne kwiaty i inne cuda.

Gdy emocje nieco opadły po wspólnych tańcach i śpiewach, nastąpiła najprzyjemniejsza część programu, czyli wręczanie paczek. Każde dziecko chciało mieć zdjęcie z Mikołajem, a sam bohater wieczoru cierpliwie rozdawał uśmiechy i przytulał nierzadko spłoszonego malucha.

Dziękujemy Mikołajowi za miłe chwile radości i zabawy, do zobaczenia za rok!

Małgorzata Wieczorek -Smolińska