×
Wyszukaj w serwisie
×

MIKOŁAJKI W ŚWIETLICY TERAPEUTYCZNEJ

Dnia 4 grudnia 2019 roku wszystkie dzieci ze Świetlicy Terapeutycznej w Lewinie Brzeskim wzięły udział w imprezie mikołajkowej, która odbyła się w Miejsko-Gminnym Domu Kultury w Lewinie Brzeskim.

Były zabawy przy muzyce, sportowe konkurencje i rozmaite konkursy. Dzieci bawiły się wspaniale, więc w nagrodę przyszedł do nich oczekiwany przez nie gość – Święty Mikołaj. Wprawdzie pospieszył się o dwa dni, ale to dlatego, że ma jeszcze mnóstwo pracy i nasze dzieci postanowił obdarować nieco szybciej. Dla każdego miał słodki upominek J Ciekawe, czy odwiedzi nas jeszcze 6 grudnia w naszych domach? J

Paczki sfinansowała Gmina Lewin Brzeski oraz Pani Dorota Bryda – stomatolog z Łosiowa. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA BEZINTERESOWNĄ POMOC I OKAZANĄ NAM OFIARNOŚĆ.

Dziękujemy również Dyrektorowi, Panu Tadeuszowi Tadli oraz pracownikom Miejsko-Gminnego Domu Kultury w Lewinie Brzeskim (Pani Marzenie Utzig, Pani Anecie Dutko i pani Agnieszce Michałkiewicz – cudownym pomocnikom Świętego Mikołaja) za udostępnienie nam sali oraz pomoc w organizacji wspaniałej zabawy dla naszych dzieci. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego dnia.

Więcej zdjęć znajdziecie na profilu Facebook Świetlicy Terapeutycznej w albumie „Mikołaj 2019”.

Bronisława Nazarko