×
Wyszukaj w serwisie
×

WIGILIJNE SPOTKANIE SENIORÓW W ŁOSIOWIE

W dniu 14 grudnia 2019 łosiowscy seniorzy mieli miłą okazję do spotkania się w swoim gronie. Staraniem Sołtysa i Rady Sołeckiej, dzięki środkom z Funduszu Sołeckiego, w gościnnych progach Domu Kultury w Łosiowie odbyła się wzruszająca uroczystość.

Około 80 osób spotkało się na wieczerzy wigilijnej, aby podzielić się opłatkiem, posłuchać kolęd i po prostu ze sobą pobyć.

Pięknie przystrojona sala, płonące świece, pyszne potrawy, nastrojowe melodie, wszystko to stworzyło niepowtarzalny nastrój, pełen wzajemnej życzliwości i serdeczności. Były życzenia wypowiadane przez łzy wzruszenia, była radość ze wspólnego spotkania, były serdeczne uściski i wspólne śpiewanie kolęd.

Myślę, że miło spędzili Państwo to popołudnie i zostanie ono na długo w Waszych sercach i pamięci.

Ja dziękuję za udział Proboszczowi naszej parafii księdzu Leszkowi Włodarczykowi, który w pięknych słowach wskazał na istotę świąt Bożego Narodzenia i podzielił się z nami opłatkiem. Dziękuję zespołom Łosiowianie i Lira za stworzenie niesamowitej muzycznej atmosfery. O strawę zadbały niezawodne dziewczyny Irena Rutkowska, Marysia Śliwińska, Dorota Mielnik. A piękny wystrój sali to zasługa artystycznych dusz Reni Krancioch, Zosi Woszczyk, Jasi Dziembowskiej, Kasi Knapik. Pachnące lasem i choinką igliwie dostarczyła pani Jola Knapik.

Dziękuję wszystkim, którzy pomogli przy organizacji tak dużej imprezy, a Państwu za obecność i miłe słowa, już czekam na następną okazję do spotkania.

 Małgorzata Wieczorek-Smolińska