×
Wyszukaj w serwisie
×

Rozrywkowe ferie ze Świetlicą

Jak co roku Świetlica Terapeutyczna w Lewinie Brzeskim przygotowuje zajęcia feryjne dla dzieci w wieku szkolnym i młodzieży z terenu miasta i gminy Lewin Brzeski. Organizujemy dwa tygodniowe turnusy: od 10 do 14 lutego 2020r. i od 17 do 21 lutego 2020r. Dziecko może uczestniczyć tylko w jednym tygodniowym turnusie. Łącznie z ferii zimowych w Świetlicy skorzysta sześćdziesiąt osób (dzieci i młodzież).

Tegoroczne zajęcia feryjne organizowane są pod hasłem „Rozrywkowe  ferie ze świetlicą 2020” dla dzieci zorganizujemy trzy wycieczki edukacyjno-rekreacyjno-sportowe. Wtorek będzie  ciekawy i pełen atrakcji związanych z wodą, ponieważ jedziemy do Hydropolis. Drugą wycieczkę spędzimy aktywnie pływając na Krytej pływalni w Strzelinie, natomiast piątki będą „kinowe”. To tylko część atrakcji, które czekają na dzieci w czasie ferii w świetlicy…, jeszcze m. in. przyjedzie do nas teatr z ciekawym przedstawieniem.

Zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra Świetlicy Terapeutycznej w Lewinie Brzeskim. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci.

 

Koszt ponoszony przez rodziców to 100 zł. Pozostałe wydatki są finansowane przez Gminę Lewin Brzeski.

 

ZAPISY DZIECI: od 15 styczna 2020r. (środa), od godz. 10.00 do 17.00, do wyczerpania miejsc, osobiście lub telefonicznie na numer stacjonarny tel. 77 4 128 972. Telefon będziemy odbierać po zapisach osobistych.

 

DOCplan ferii turnus 1.doc
DOCplan ferii turnus 2.doc
 

 

 

Serdecznie zapraszam.

Renata Pietruńko, dyrektor świetlicy