×
Wyszukaj w serwisie
×

Łyżwiarskie szaleństwa w Nowym Roku 2020

9 stycznia 2020 r  uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Beaty Hargot, p. Katarzyny Świderskiej i p. Marzeny Żak  wybrali się po raz kolejny na wycieczkę do Opola na lodowisko „Toropol”.Celem wyjazdu było: propagowanie aktywnego spędzania czasu wolnego, doskonalenie techniki jazdy na łyżwach, integracja oraz dobra zabawa.
Uczniowie chętnie poddawali się łyżwiarskim szaleństwom, z ogromną determinacją starali się wygrać z grawitacją na tafli. Prawie każdy zaliczył upadek. Byli również mistrzowie, którzy śmigają na łyżwach już od najmłodszych lat. Wszyscy bawili się znakomicie. Dodatkowym atutem wyjazdu było to, że całe lodowisko  mieliśmy do naszej dyspozycji. Wielu z nich pokazało, że zabawy na lodzie nie są im obce i doskonale czują się na łyżwach. Ci, którzy nie są wprawnymi łyżwiarzami mogli ślizgać się przy bandach. Uczestnikom wycieczki humory dopisywały. Kontuzji nie było. Może w czasie ferii będzie więcej okazji, by doskonalić tak piękną dyscyplinę sportową.
Zmęczeni, ale szczęśliwi, zrelaksowani i odprężeni wróciliśmy do Łosiowa ze świadomością, że wyjazd był bardzo udany i należy go w niedługim czasie  koniecznie powtórzyć.

Tekst i zdjęcia: Beata Hargot, Katarzyna Świderska