×
Wyszukaj w serwisie
×

ŚWIETLICOWE SPOTKANIE CHOINKOWE

28 stycznia 2020 roku (wtorek) w Pałacu przy ulicy Zamkowej odbyło się spotkanie choinkowe dla rodzin przygotowane przez dzieci, uczęszczające na zajęcia w Świetlicy Terapeutycznej w Lewinie Brzeskim.

W tym roku dzieci wystąpiły przed swoimi bliskimi ze spektaklem pt. „Opowieść wigilijna”, w którym przedstawiły historię przemiany niesympatycznego, skąpego, nielubiącego Świąt Ebenezera Scrooga. Wszyscy młodzi aktorzy bardzo wczuli się w swoje role i wspaniale przekazali świąteczne przesłanie tejże opowieści. Okazuje się, że za pomocą niewielkich środków, natomiast przy dużym zaangażowaniu dzieci można stworzyć niezapomniane, pełne refleksji, ale i humoru przedstawienie. Publiczność nagrodziła małych artystów gromkimi brawami.

Po części artystycznej spędziliśmy czas na rozmowach przy kawie, herbacie i przepysznych ciastach, upieczonych przez mamy oraz babcie naszych dzieci. Mniam, mniam.

Dziękujemy:

  • dzieciom za wspaniały występ;
  • Rodzicom za wspaniałe, utalentowane dzieci, które do nas posyłacie;
  • Dyrektorowi Publicznej Szkoły Podstawowej w Lewinie Brzeskim – Panu Zdzisławowi Biernackiemu za udostępnienie nam sali w budynku przy ulicy Zamkowej oraz Wicedyrektor – Pani Zuzannie Gwarys za wsparcie i pomoc w organizacji imprezy;
  • wszystkim pracownikom Szkoły Podstawowej w Lewinie Brzeskim, którzy pomogli nam podczas imprezy;
  • Paniom, które upiekły wspaniałe babeczki, ciasteczka i ciasta: Pani Mojzyk, Pani Drozda, Pani Stelmaszek, Pani Kowcz, Pani Dąbrowska, Pani Wilczyńska – Pietruszka, Pani Cebula, Pani Narolska, Pani Puzio, Pani Lika i Pani Najda;
  • wolontariuszom, którzy pomogli nam w organizacji imprezy: Natalia Kowcz, Paulina Wachowska, Szymon Początko, Szymon Żuk, Małgorzata Łazowska, Szymon Krawczyk, Krzysztof Butrym.

Bronisława Nazarko