×
Wyszukaj w serwisie
×

W Przeczy w ferie ładowali baterie

Ferie zimowe już za nami. Niektórzy czas ten spędzili na zimowiskach czy u rodziny. Jednak całkiem spora grupa dzieci pozostała w domach. Dla nich właśnie Biblioteka Publiczna w Przeczy wraz z Sołtysem i Radą Sołecką w Przeczy przygotowali zajęcia podczas ferii pod hasłem „W ferie ładuj baterie”.

W pierwszym tygodniu odbył się wyjazd do kina na film ”Doktor Dolittle”. Spora dawka humoru i świetne kreacje aktorskie wszystkich wprawiły w dobry nastrój. I choć pogoda nie rozpieszczała, widać było, ze dzieciaki dostały sporą dawkę pozytywnej energii.

W drugim tygodniu ferii zorganizowany został „Pączkowy zawrót głowy”, czyli bal karnawałowy, w którym, jako że był to tłusty czwartek, główną rolę odegrały pączki. Wszystkie konkursy, gry, tańce i zabawy związane były z pączkami. W takim dniu nie mogło oczywiście braknąć pączkowego poczęstunku. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia, by przekonać się, że zabawa przypadła do gustu zarówno młodszym, jak i starszym uczestnikom.

Mamy nadzieję, że wspólnie spędzony czas zacieśnił więzi koleżeńskie i pozwolił na naładowanie akumulatorów, by z energią wejść w kolejny szkolny semestr.