×
Wyszukaj w serwisie
×

Kampania "Nie pozwolę ci się zamknąć" wspierajaca mikroprzedsiębiorców

Burmistrz Lewina Brzeskiego Pan Artur Kotara popiera propozycję Krajowej Izby Gospodarczej wsparcia dla mikroprzedsiębiorców w związku z utrudnieniami i sytuacją kryzysową spowodowaną pandemią i rekomenduje wykorzystanie wskazanych przez KIG możliwości.

Jak czytamy w informacji prasowej Krajowej Izby Gospodarczej: "Obecny kryzys wywołany przez koronawirusa uderzy w pierwszej kolejności w najmniejszych przedsiębiorców. Grozi im zamknięcie zakładów i redukcja etatów. Właśnie teraz kluczowe jest solidarnościowe działanie. Możesz dołączyć do akcji przekazując wybranym przez siebie zakładom zaliczkę na poczet przyszłej usługi oraz zachęcając do udziału w akcji w mediach społecznościowych. Krajowa Izba Gospodarcza jest inicjatorem kampanii. Nie pozwolę ci się zamknąć!

„Nie pozwolę ci się zamknąć” to ogólnopolska kampania Krajowej Izby Gospodarczej realizowana w ramach projektu KIG #SolidarnizBinzesem.

Na stronie www.kig.pl, można zapoznać się z informacjami o akcji, pobrać materiały graficzne oraz dowiedzieć się, jak możemy wziąć udział w akcji jako klienci. Z kolei przedsiębiorcy znajdą tu gotowe propozycje Regulaminu akcji oraz materiały do pobrania (plakat, zdjęcia na media społecznościowe), tak aby z powodzeniem mogli włączyć się do akcji. Materiały można także udostępniać bezpośrednio z profili KIG na Facebooku, Twitterze i LinkedIn."

www.kig.pl