×
Wyszukaj w serwisie
×

Razem możemy więcej!

Bardzo miło jest nam poinformować, że w dniu 16 kwietnia 2020r. w Urzędzie Miejskim w Lewinie Brzeskim, Burmistrz Pan Artur Kotara gościł Posła na Sejm RP Pana Pawła Kukiza oraz Członka Zarządu Fundacji „Potrafisz Polsko” Pana Zbigniewa Oborskiego. Spotkanie dotyczyło podpisania umowy darowizny, w ramach której przekazane zostaną środki finansowe -  w kwocie 30 tysięcy złoty - na zakup maseczek ochronnych wielokrotnego użytku. Akcja skierowana jest do seniorów (65+) oraz osób niepełnosprawnych, zamieszkałych na terenie Gminy Lewin Brzeski, w związku z trwająca pandemią wywołaną koronawirusem.

Pierwsza partia maseczek trafi do Lewina Brzeskiego już w poniedziałek, a o sposobie ich dystrybucji będziemy informować na bieżąco na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Lewinie Brzeskim oraz gminnym profilu FB.

Dziękujemy Panu Posłowi Pawłowi Kukizowi oraz Panu Zbigniewowi Oborskiemu za tak szlachetną inicjatywę, za przekazaną pomoc i wsparcie na rzecz walki z koronawirusem. Akcja jak ta, to piękny przykład na to, iż tylko solidarne działanie może przynieść wymierne korzyści.

Razem możemy więcej!

IMG-20200417-WA0004.jpeg

IMG-20200417-WA0013.jpeg

IMG-20200417-WA0010.jpeg