×
Wyszukaj w serwisie
×

Komenda Powiatowa Policji w Brzegu prowadzi rekrutację do służby

Każdy kto myśli o tym, aby robić w życiu coś ciekawego i pomagać innym, już teraz może rozpocząć rekrutację do służby w Policji. Pierwszy krok to złożenie dokumentów w Zespole ds. Kadr i Szkolenia w Komendzie Powiatowej Policji w Brzegu. Niezbędne informacje uzyskasz pod numerem 47 8633 468.

Każdy kto zdecyduje się na taką ścieżkę zawodową może liczyć na stabilne zatrudnienie, wysoki poziom nauczania i możliwość doskonalenia zawodowego, a także awansowania w stopniu i na stanowisku. Policjanci mają również prawo do dodatkowych świadczeń takich jak dofinansowanie do urlopu, zwrot kosztów dojazdu czy ekwiwalent za umundurowanie. To także możliwość przejścia na emeryturę po 25 latach służby.

Na początku jednak trzeba przejść kurs w jednej z policyjnych szkół. Wtedy już otrzymują wynagrodzenie, które wzrasta wraz z kolejnymi awansami.

Złożenie dokumentów jest możliwe w Zespole ds. Kadr i Szkolenia w Komendzie Powiatowej Policji w Brzegu przy ul. Robotniczej 10, po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu pod nr tel. 47 8633 468. Zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenia strony - REKRUTACJA DO SŁUŻBY W POLICJI